Informacje

Obchody 100-lecia Ruchu Zuchowego powoli dobiegają końca. Ta niezwykła rocznica powinna skłaniać do zastanowienia się nad dalszymi kierunkami pracy programowo-metodycznej oraz poszukania rozwiązań problemów, z jakimi boryka się metodyka zuchowa. To także doskonała okazja, by pokazać wszystkim, że w metodyce zuchowej tkwi moc, a w zuchmistrzach niewyczerpane pokłady energii i mnóstwo wspaniałych pomysłów. Jeśli chcemy zagłębić się w tradycję działania zuchów, znaleźć najlepsze rozwiązania i doskonalić ruch zuchowy, zróbmy to wspólnie! Niech miejscem naszej dyskusji i wymiany doświadczeń będzie konferencja, na którą serdecznie Was zapraszamy :)

Organizator: Zespół Zuchowy Wydziału Wsparcia Metodycznego GK ZHP
Współorganizatorzy: Główna Kwatera ZHP
Wspierają nas: Chorągiew Krakowska ZHP

Uczestnicy: kadry gromad oraz instruktorzy związani obecnie lub w przeszłości z Ruchem Zuchowym (minimalny wiek uczestnika – 16 lat)
Termin: 29 listopada 2014 r.
Miejsce: Kraków, Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne WL CM UJ
Wpisowe: 10 zł (płatność w biurze konferencji w dniu jej rozpoczęcia)

Zgłoszenia: do 21 listopada 2014 r. (do godziny 0:00)
Zgłoszenie obejmuje wypełnienie ankiety znajdującej się na stronie. Potwierdzenie zgłoszenie będzie miało miejsce 22 listopada 2014 r. droga mailową na adres podany w ankiecie.

Wszystkie informacje będą pojawiać się na bieżąco na stronie zhp.pl, funpage’u zuchowym na Facebooku oraz wydarzeniu dotyczącym Konferencji.

Dla przyjezdnych: możliwy jest bezpłatny nocleg na terenie jednego z krakowskich hufców (zapewniamy kanadyjkę, dwa koce, dostęp do łazienki oraz czajnika). Wszyscy zainteresowani proszeni są o zaznaczenie chęci skorzystania z noclegu na karcie zgłoszeniowej. Na osoby korzystające z noclegu czekają liczne niespodzianki i szansa na odkrycie zakamarków Krakowa.

Pytania? Napisz do nas.
Do zobaczenia 29. listopada!