Odznaka 100-lecia

Druhny i Druhowie,

po długim okresie oczekiwania na weryfikację Waszych zadań z radością prezentujemy listę jednostek zuchowych, które nadesłały do nas raporty z realizacji wymagań Odznaki 100-lecia Ruchu Zuchowego i tym samym ją zdobyły! :)

Jednocześnie ogromnie dziękujemy Wam za nakład pracy, jaki włożyliście w ukazanie zuchom początków naszej metodyki J Wasze prezentacje i wszystkie nadesłane zdjęcia udowadniają, że Ruch Zuchowy ma moc, a instruktorzy zuchowi niesamowite pomysły i werwę do pracy.

Informujemy także, że na adresy mailowe jednostek wyróżnionych Odznaką trafią maile z instrukcjami dalszego postępowania.

Pozdrawiamy serdecznie i gratulujemy wytrwałym :)
Zespół Zuchowy Wydziału Wsparcia Metodycznego GK ZHP

ODZNAKĘ 100-LECIA RUCHU ZUCHOWEGO otrzymują:

  1. 13 JGZ „Szczwane Szopy”, drużynowy R. Kałuża
  2. 28 ZGW „Piraci wyobraźni”, drużynowa  P. Michalik
  3. 179 PGZ „Wilczęta”, drużynowa  A. Pyć
  4. 3 GZ „Ekoludki z leśnej budki”, drużynowa  P. Korbut
  5. 1 GZ „Zdobywcy Nibylandii” – drużynowa N. Rzepka
  6. 11 GZ „Wesołe Ufoludki” – drużynowa A. Kałuża
  7. 6 WGZ „Iskierki” – drużynowa M. Goździerska
  8. 8 Bajkowa GZ
  9. 8 SGZ „Nocne Ptaszki” – drużynowa S. Kowalewska
  10. 44 GZ „Błękitna Bajkolandia” – drużynowa Z. Błaszczyk
  11. 7 GZ „Rycerskie Zuchy” – drużynowa J. Wesołowska
  12. GZ „Krasnale Poziomki” – drużynowa K. Sitko
  13. 3 GZ „Radzyńskie Ogniki” – drużynowa A. Kunicka
  14. 20 SGZ „Odważne Lwy” – drużynowy K. de Bruijn
  15. 1 GZ „Leśne Ludki” – drużynowa M. Skitek
  16. 2 GZ „Leśne Bractwo” – drużynowy M. Zawiślak
  17. 2 GZ „Leśne Duszki” – drużynowa M. Filuba
  18. 6 LGZ „Weseli Wędrowcy” – drużynowa E. Łomnicka
  19. 12 GZ „Bombowe Rycerzyki” – drużynowa P. Hartman
  20. 13 GZ „Bractwo Zaginionego Kufra” – drużynowa O. Sławek
  21. 14 GZ „Bajkowy Wóz” – drużynowa O. Sawicka
  22. 22 GZ – drużynowy G. Bartosik
  23. 70 GZ „Przyjaciele Harrego Pottera” – drużynowa I. Lubocka
  24. 144 GZ „Wesołe Grzybki”  drużynowa J. Grzybowska
  25. GZ „Leśne Skrzaty” – drużynowa K. Dulska
  26. GZ „Leśne Skrzaty” – drużynowa J. Jarmolińska
  27. GZ „Poszukiwacze Nieznanych Krain” – drużynowa K. Krajczok
  28. 1 GZ „Leśne Elfy” – drużynowa J. Niezgoda
  29. 11 GZ „Elfy z Cienistej Doliny” – drużynowa K. Mazurek
  30. 24 GZ „Tęczowe Smoczątka” – drużynowa E. Grossman
  31. 29 GZ „Zwierzaki z Leśnej Paki” – drużynowy M. Osuch
  32. GZ „Poszukiwacze Morskich Przygód” – drużynowa M. Kłosińska
  33. 39 GZ „Sokoliki”
  34. 39 GZ „Sokoliki Macierz”
  35. 39 GZ „Wilczki Morskie”
  36. 24 TGZ „Pogromcy Wód” – drużynowa W. Witkowska
  37. GZ „Dobre Przygody” – szefowa H. Szymańska
  38. 10 ŚGZ „Mieszkańcy Stumilowego Lasu”   – drużynowa A. Lisiak
  39. 102 Sosnowiecka GZ „Wesołe Promyczki” – drużynowa K. Wybraniec-Jakóbik

 

Pytania? Napisz do nas.




Do zobaczenia 29. listopada!